Skip to main content

Toidu keskkonnamõju plakatid

2022-02-18 08:08:51

Üks pilt ütleb enam kui tuhat sõna – eriti tänapäeva lühikese tähelepanuvälbaga maailmas. Toidusüsteem ja selle keskkonnamõju on ääretult lai, mitmetahuline ja keeruline teema, mistõttu tegime selle arusaadavamaks ja võtsime kokku neljal plakatil.

Plakatid on mõeldud koolidele, lasteaedadele või ka muudele keskkonnasõbralikust toidust huvitatud asutustele. Lugege lähemalt infokilde ressursikasutuse, toiduraiskamise, pakendite, mahetoidu jm kohta, mis kokku moodustavad meie söögilaua kliimamõju. Võib loota, et need numbrid, mis tähistavad negatiivset keskkonnamõju, hakkavad lähiaastatel paremuse poole liikuma – selleks on meil kõigil võimalik oma panus anda!

Eesti Roheline Liikumine jagab välja trükitud A2 ja A1 (Toidu keskkonnamõju) plakateid kõigile soovijatele, kuid eelkõige koolidele ja lasteaedadele. Plakatitele saab järele tulla Tartusse ERLi kontorisse (Tiigi 8-24), kokkuleppel on võimalik plakatid kätte saada ka mujal.

Huvi korral võta ühendust: marilin(at)roheline.ee.

Plakatid valmisid projekti “CLIKIS-Network: Kliimasõbralikud kooliköögid” raames aastal 2022. Kunstnik-kujundaja: Egle Ehtjen.

 

Jaga postitust ja levita rohelist sõnumit!