Skip to main content

Anneta
meile

Kuidas meile annetada?

Meile saab annetada ülekandega või pangalingiga.
MTÜ Eesti Roheline Liikumine tegutseb projektirahastuse, annetuste ja liikmemaksude toel, seega oleme tänulikud igasuguse toetuse eest.

Saaja nimi
MTÜ Eesti Roheline Liikumine

Swedbank
EE322200221011415405

LHV
EE747700771010245427

Pangalingid leiad kerides lehe lõpuosasse.

How to donate?

You can donate to us by bank transfer or bank link.
The NGO Estonian Green Movement is supported by project funding, donations and membership fees, so we are grateful for any support.

Beneficiary
MTÜ Eesti Roheline Liikumine

Swedbank: EE322200221011415405
SWIFT code/BIC:
HABAEE2X

LHV: EE747700771010245427
SWIFT code/BIC:
LHVBEE22 

You can find the bank links by scrolling to the bottom of the page.

Miks meile annetada?

  • Toetades ERLi, toetad püüdlusi kohaneda kliimamuutustega meie allesjäänud looduskeskkonda hoides ja taastades ning minna ühiskonnana üle õiglasele ja säästlikule majandusmudelile, et tagada elamisväärne keskkond ka meie lapselastele.
  • ERL on üks vanimaid ja mõjukamaid Eesti keskkonnaorganisatsioone, mis ühendab endas keskkonnakaitse ajaloolise mälu rahvusvahelise kogemuse ning agressiivse entusiasmiga. 
  • ERLis töötavad motiveeritud keskkonnakaitsjad ja eksperdid, kes tunnevad oma valdkonda ning oskavad piiratud rahalist ressurssi tulemuslikult kasutada.

Milleks me annetusi kasutame?

Kuigi projektid katavad enamasti lisaks sihipärasele tegevusele ning projektiga seotud inimeste palkadele ära ka osa igapäevastest kuludest, tuleb ikka ette ootamatuid kulutusi, raskemaid aegu või keskkonnaprobleeme, milleks projektipõhist rahastust parajasti ei ole. Annetused aitavad meil töötada järjepidevalt puhtama elukeskkonna nimel.

Eesti Roheline Liikumine järgib Vabaühenduste Liidu väljatöötatud Annetuste kogumise head tava.

Mikroannetus LHV deebetkaardiga

LHV kliendid saavad keskkonna heaks annetada iga kaardimaksega!

Püsiannetuse saab igaüks oma pangakaardil ise sisse lülitada ning valida, kui suur summa ja millisele organisatsioonile annetatakse. Valida saab viie erineva summa – 1, 5, 10, 20 ja 50 sendi – ja tosina heategevusorganisatsiooni vahel, millest üks on ka Eesti Roheline Liikumine.

Annetused toimuvad automaatselt iga kord kui kaarti maksmiseks kasutatakse. Klient, kes teeb kuus 15 kaardimakset ja on valinud annetussummaks 10 senti, kogub aastaga annetuseks 18 eurot.