Anneta
meile

Kuidas meile annetada?

Meile saab annetada ülekandega või pangalingiga.
MTÜ Eesti Roheline Liikumine tegutseb projektirahastuse, annetuste ja liikmemaksude toel, seega oleme tänulikud igasuguse toetuse eest.

Saaja nimi
MTÜ Eesti Roheline Liikumine

Swedbank
EE322200221011415405

Pangalingid leiad kerides lehe lõpuosasse.

Miks meile annetada?

  • Toetades ERLi, toetad püüdlusi kohaneda kliimamuutustega meie allesjäänud looduskeskkonda hoides ja taastades ning minna ühiskonnana üle õiglasele ja säästlikule majandusmudelile, et tagada elamisväärne keskkond ka meie lapselastele.
  • ERL on üks vanimaid ja mõjukamaid Eesti keskkonnaorganisatsioone, mis ühendab endas keskkonnakaitse ajaloolise mälu rahvusvahelise kogemuse ning agressiivse entusiasmiga. 
  • ERLis töötavad motiveeritud keskkonnakaitsjad ja eksperdid, kes tunnevad oma valdkonda ning oskavad piiratud rahalist ressurssi tulemuslikult kasutada.

Milleks me annetusi kasutame?

Kuigi projektid katavad enamasti lisaks sihipärasele tegevusele ning projektiga seotud inimeste palkadele ära ka osa igapäevastest kuludest, tuleb ikka ette ootamatuid kulutusi, raskemaid aegu või keskkonnaprobleeme, milleks projektipõhist rahastust parajasti ei ole. Annetused aitavad meil töötada järjepidevalt puhtama elukeskkonna nimel.

Eesti Roheline Liikumine järgib Vabaühenduste Liidu väljatöötatud Annetuste kogumise head tava.

Mikroannetus LHV deebetkaardiga

LHV kliendid saavad keskkonna heaks annetada iga kaardimaksega!

Püsiannetuse saab igaüks oma pangakaardil ise sisse lülitada ning valida, kui suur summa ja millisele organisatsioonile annetatakse. Valida saab viie erineva summa – 1, 5, 10, 20 ja 50 sendi – ja tosina heategevusorganisatsiooni vahel, millest üks on ka Eesti Roheline Liikumine.

Annetused toimuvad automaatselt iga kord kui kaarti maksmiseks kasutatakse. Klient, kes teeb kuus 15 kaardimakset ja on valinud annetussummaks 10 senti, kogub aastaga annetuseks 18 eurot.

Liitu Eesti keskkonna heaks meie üle 1000 liikmega!

  • MTÜ Eesti Roheline Liikumine 

    Tiigi 8–24, 51003 Tartu 
    +372 5645 4459
    info@roheline.ee

Reg kood: 80001670 

Arvelduskontod:
EE322200221011415405 Swedbank