Skip to main content

Tööpakkumine huvikaitse eksperdile

2021-09-13 08:30:15

Eesti Roheline Liikumine ootab oma seltskonda osalise koormusega huvikaitse eksperti.

Otsime keskkonnakaitse entusiasti, kes tõstaks teadlikkust fossiilse gaasi ehk maagaasi keskkonna- ja kliimamõjudest ning suunaks Eesti riiki ja Euroopa Liitu fossiilse gaasi toetamist lõpetama ning selle kasutamisest järk-järgult väljuma. Roll on mitmekülgne ning hõlmab muuhulgas dokumentide ja strateegiate analüüsi, koostööd keskkonnaorganisatsioonide, riigiasutuste, meediaväljaannete ja teiste seotud partneritega, artiklite kirjutamist ja teisi tegevusi, mis eesmärki toetavad.

Hea huvikaitse ekspert on strateegiline, analüütiline ja initsiatiivikas ning tal on võimekus süveneda, koostööd teha ning oma tööd iseseisvalt planeerida. Oluline on ka oskus end suuliselt ja kirjalikult hästi väljendada nii eesti kui ka inglise keeles ja kasuks tuleb eelnev keskkonnaalane töökogemus ja/või haridus.

Pakume väljaõpet, head eneseteostusvõimalust, mõistlikku töötasu, paindlikku tööaega ja toetavat meeskonda.

Tule ja panusta kliimakriisi leevendamisel kriitilisse valdkonda, mis on Eestis saanud seni põhjendamatult vähe tähelepanu!

Lisainfo

Töökoormus: 0,35 (14 h nädalas)

Tööleasumise aeg: esimesel võimalusel

Töötasu: vastavalt kogemusele (hinnanguliselt ca 580-710 eurot kuus bruto)

Töökoht asub Tartu kesklinnas, võimalus teha kaugtööd.


Kandideerimise soovist anna meile märku NÜÜD JA PRAEGU, saates aadressile info@roheline.ee enda CV ning motivatsioonikiri.

 

Jaga postitust ja levita rohelist sõnumit!