Skip to main content

Kliimaärevuse suvelaager “Kompass kliima kaoses”

20.juuni 18.00- 24.juuni 16.00
Taani, Teglværksvej 30, 4420 Regstrup

Kliimahoole (kliimaärevuse leevendamise) suvelaager “Kompass kliima kaosesse” toimub 20.-24.juuni Taanis. Alates kliimaärevusest, vihast ja kurvastusest kuni lootuse, rõõmu ja eneseväärtustamiseni, on laagri eesmärk õppida, kuidas navigeerida emotsioonides, mis tulevad üles kliima kaost kogedes.

Töötame meetodiga, mis ühendavad, et kujundada aktiivset lootust ja aidata muutuste loomisel. Suvekool pakub inspiratsiooni, meditatsioone, lugusid, tantsu, loovust, hoolitsus, head toitu, koos tegutsemist aias ning palju ruumi tervenemiseks.

NB: Erasmus+ rahastusest tulenevalt on vanusepiirang 18-30 aastat, kuid oleme avatud leidma lahendusi huvilistele ka väljaspool antud vanusepiirangut. Eesmärk on luua kõigile osalejatele turvaline ja stabiilne ruum, seega kui kaalute kandideerimist, pidage meeles – kohustute osalema kogu programmis.

Suvekool on rahvusvahelise osalejaskonnaga (Eesti, Malta, Norra, Saksamaa) ja peamine suhtluskeel on inglise keel.
Ürituse transport, majutus, toit ja programm on tasuta.

Kandideerimisvormi leiad SIIT.
Loe ka suvelaagri lisainfot (ing.k).

Suvekool on osa rahvusvahelisest koostööprojektist “Toimetulek kliimaärevusega: õppemeetodid Euroopa Noorte vaimse tervise jaoks” ehk CALM-EY.

Projekti eesmärk on:
⦁ Noortega töötavate spetsialistide teadmiste ja pädevuste arendamine kliimaärevuse ning selle vaimse ja sotsiaalse mõju kohta;
⦁ Noortega töötavatele spetsialistidele vajalike tööriistade andmine koolitusprogrammi ja käsiraamatu kaudu, mis sisaldavad ressursse, meetodeid ja strateegiaid, et ära tunda noorte kliimaärevust ning aidata neil seda hallata ja leevendada;
⦁ Kliimaärevuses noorte teadmiste ja pädevuste arendamine eneseabi meetodite kohta, et suurendada individuaalseid ja sotsiaalseid toimetulekuoskusi
⦁ Pakkuda kliimaärevusest mõjutatud noortele kuuluvustunnet, olla kuuldud ning mõistetud ja parandada vaimset heaolu.


Partnerid:

*Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or Republic of Estonia Education and Youth Board. Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them.