Skip to main content

ERROR 404 : [ NIMI ] ÕIGLUST EI LEITUD

2021-06-03 06:57:05

11. – 16. juunil toimub Hübriidkohtumine (veebis ja Tartus, Tallinnas), kus Euroopa noored (kuni 30-aastased) jagavad oma nägemusi sellest, milline peaks olema Euroopa Rohelepe ja saavad osa treeningutest, töötubadest ja mängudest.

Võetakse ette teemad nagu kliima, bioloogiline mitmekesisus, energeetika, transport, põllumajandus, sotsiaalne kaasatus jne. Osalejad üle Euroopa koostavad oma Noorte Roheleppe ettepaneku, mis sisaldab konkreetseid nõudmisi ja eesmärke Euroopa ja oma riigi valitsustele!

Koolituspäeva (13. juuni) jooksul koolitatakse osalejaid oma häält kuuldavaks tegema poliitikakujundajate, kogukondade ja avalikkuse ees!

REGISTREERI END SIIN ja teeme keskkonna- ja sotsiaalse õigluse teoks! Üritus Facebookis on leitav siit.

PS! Üritus toimub inglise keeles, kuid võimalik on küsida tõlget (4 päevase etteteatamisega). Tartu ja Tallina ürituste kohta saad rohkem infot peale registreerimisvormi täitmist. Programmi ja rohkem infot leiad siit.

Peakorraldaja: Young Friends of The Earth Europe projekt SYSTEM:RESET.
Kaaskorraldajad: Eesti Roheline Liikumine, Advaya, BUNDjugend, EcoResolution, Kolektiv-z, Ulex, Zelena akcija, Gastivists, FoE Cyprus, FoE Malta, Food & Water Action Europe, GLOBAL 2000, Amigos de la Tierra, Right to Energy, Ungdom NOAH, Union of Justice.

Projekti rahastab Euroopa Liidu Erasmus+ programm ja European Youth Foundation of the Council of Europe.
See üritus kajastab ainult autori seisukohti ja komisjon ei vastuta selles sisalduva teabe võimaliku kasutamise eest.

 

Jaga postitust ja levita rohelist sõnumit!