Skip to main content

ERL pakub tööd huvikaitseeksperdile!

2023-05-16 12:13:49

Oled seadusloomehuviline tudeng või äsja lõpetanu, kes soovib praktilist ja tasustatud kogemust kodanikuorganisatsioonis? Sind on alati paelunud pikad ja keerulised direktiivitekstid? Siis loe edasi!

Otsime tähtajalisele osakoormusega projektitööle õigusteaduse või Euroopa õpingute taustaga inimest, kelle ülesandeks oleks huvikaitsetöö äriühingute kestlikkusalase hoolsuskohustuse direktiivi suunal. Eelnev töökogemus ei ole vajalik, väljaõppe saab töö käigus. Roll on mitmekülgne ning hõlmab muuhulgas dokumentide ja strateegiate analüüsi, koostööd keskkonnaorganisatsioonide, riigiasutuste, meediaväljaannete ja teiste seotud partneritega.

Hea huvikaitse ekspert on strateegiline, analüütiline ja initsiatiivikas ning tal on võimekus süveneda, koostööd teha ning oma tööd iseseisvalt planeerida. Oluline on oskus end suuliselt ja kirjalikult hästi väljendada nii eesti kui ka inglise keeles.

Pakume väljaõpet, head eneseteostusvõimalust, mõistlikku töötasu, paindlikku tööaega ja toetavat meeskonda. Sobib tööks õpingute kõrval, vajalik on inglise keele oskus.

Koormus: 0,4 (16 h nädalas).
Tasu: 1100 eurot kuus (bruto).
Tööleasumise aeg: esimesel võimalusel.
Töö on tähtajaline (kuni 01.03.2024).

Töökoht Tartu kesklinnas, võimalus teha kaugtööd. Lisainfo ja küsimused: marilin(at)roheline.ee
Kandideerimiseks saada enda CV ning motivatsioonikiri aadressile info(at)roheline.ee.

 

Jaga postitust ja levita rohelist sõnumit!