ERL-i infokiri: mai 2021

2021-05-29 08:15:24

Head Eesti Rohelise Liikumise infokirja lugejad!

Viimane kevadkuu on lõpusirgel ja suvi käega katsuda –  nii oleme meiegi ERL-is alustanud suveperioodi planeerimisega. Meie töötajaskonnal on olnud toimekas ja sündmusi täis mai, näiteks saime käidud Ida-Virumaal, kus muuhulgas külastasime ka Eesti Energiat, et oma silmadega veenduda, kas uue õlitehase rajamine on tõesti värske kohtuotsusega kooskõlaliselt peatatud. 

Arusaadavate koroonapiirangute tõttu me alale sisse ei pääsenud ning ehitusplatsi siiski ei näinud, kuna ühest küljest varjab seda Auvere elektrijaam ja teiselt poolt kaks olemasolevat õlitehast. Täname siiski Eesti Energiat lahke vastuvõtu eest ja kohtume veel! 

22. mai toimus ka ERL-i üldkoosolek – täname kõiki liikmeid, kes osalesid. Lisaks majandusaasta aruande kinnitamisele ja mõnele muudatusele põhikirjas, saime välja valitud ka uue juhatuse. ERL-i eestvedamisega alustavad ja jätkavad Madis Vasser, Agor Eiskop ja Grete Arro!

Selle kuu infokirjast võid lugeda lähemalt suvekoolist, ökoärevuse vestlusringist ja ERL-i töötajatiimi matkast Kõrvemaal, lisaks on käimas fotokonkurss “Kliimaklõps!” – ootame kõigi liikmete ja vabatahtlike osalust ning sel korral on motivatsiooniks välja pandud ka auhind.

Ilusat kevade lõppu, suve algust ja kuulmiseni juba juuni lõpus.

– Demy Landson, kommunikatsioonijuht

Loe täispikka infokirja siit!

Kaanepildi foto autor: Ingrid Tiitre.

 

Jaga postitust ja levita rohelist sõnumit!

Liitu Eesti keskkonna heaks meie üle 1000 liikmega!

  • MTÜ Eesti Roheline Liikumine 

    Tiigi 8–24, 51003 Tartu 
    +372 5645 4459
    info@roheline.ee

Reg kood: 80001670 

Arvelduskontod:
EE322200221011415405 Swedbank