Skip to main content

ERL-i infokiri: aprill 2021

2021-04-22 10:39:31

Hea Eesti Rohelise Liikumise infokirja lugeja!

Kevad on täies hoos ning taas on aeg teieni tuua ERL-i põnevamad ettevõtmised. 15. aprillil toimus riigikogus riikliku tähtsusega arutelu “Kliimaneutraalne Eesti aastaks 2035?”, milles tegi ettekande Eesti Rohelise Liikumise juhatuse liige ja huvikaitse ekspert Madis Vasser. Loe infokirjast lähemalt kas ja millist mõju võib see avaldada Eesti kliima alastele väljavaadetele ning millised emotsioonid valdasid Madist riigikogu istungi ajal ja pärast seda.

Teistest teemadest on oluline teadaanne, et selgunud on Eesti Rohelise Liikumise üldkoosoleku toimumise aeg, kuhu on oodatud kõik liikmed. Palume väga teil leida mõned tunnid 22. mail, et panustada ERL-i tegemistesse oma hääle jõuga! Koosolek toimub sarnaselt eelmisele aastale Zoomi vahendusel. Eraldi kutse üldkoosolekule koos vajalike lisadokumentidega saadame kõigile liikmetele peagi.

Lisaks on meil hea meel teada anda, et hoolimata olukorrast riigis oleme leidnud viisi kuidas ühendada sarnaselt mõtlevaid inimesi läbi virtuaalsete lõkkeõhtute. Järgmine on toimumas juba 22. aprillil, kus on kõneisikuks Silver Sillak. Uuri lähemalt tulevate sündmust peatükist!

Infokirja kaanepildi autoriks on see kord Harri Peetsalu – toimetamas näete mesilas-kägukärbest.

 

Jaga postitust ja levita rohelist sõnumit!