Skip to main content

Annetamistalgud 2022: Tassike teed positiivse rohepöörde nimel

2022-11-11 07:59:57

MTÜ Eesti Roheline Liikumine osaleb ka sellel aastal annetamistalgutel! Selle raames kutsume 29. novembril kell 13:00-15:00 kõiki huvilisi külla oma kontorisse aadressil Tiigi 8, Tartu või tegema head muul viisil.

Pakume annetajatele tassikese teed keskkonnakaitsjate seltsis ning avame oma töö telgitaguseid. Tule külasta üht vanimat keskkonnaorganisatsiooni Eestis ning tutvu eestvedajate, huvikaitse ekspertide ja aktivistidega.

MILLEKS ANNETUSI KASUTAME?

2022. aasta annetamistalgute tulud planeerib ERL suunata sihipäraselt laialdasse teavitustöösse rohepöörde ja kliimaneutraalsuse hüvedest. Rohepöörde mõiste on saanud tugevalt mõjutada erinevate erakondade negatiivsete arvamusavalduste tulemusel ning selline tegevus on otseselt ohuks Eesti keskkonnale. ERL seisab jätkuvalt vankumatult selle nimel, et avalikkuseni jõuaks teaduspõhine ning positiivne rohepöörde narratiiv, mis pakub lahendusi, toob kohalikule tasandile parimaid toimivaid praktikaid ning näitab teed paremasse tulevikku nii inimeste kui keskkonna jaoks.

Annetustest kogutud tulu kasutame meediaartiklite loomiseks ja võimendamiseks. Suurema summa puhul jätame endale pisut vabadust, et ette võtta midagi veelgi laiahaardelisemat.

KUIDAS MEILE ANNETADA?

Meile saab annetada kodulehe kaudu:
https://roheline.ee/anneta/

LHV deebetkaardi omanikel on võimalus aktiveerida mikroannetus ning iga kaardimaksega mõned sendid heategevusse suunata. Aktiveeri püsiannetus:
https://www.lhv.ee/heategu

Kui eelistad ülekande tegemise võimalust, siis:
MTÜ Eesti Roheline Liikumine
EE322200221011415405

Annetada saab ka sularahas 29. novembril päeval kella ühest kolmeni, aadressil Tiigi 8-24, Tartu. Märgi end üritusel osalejaks ka Facebookis.

Oleme siiralt tänulikud kõigile senistele ja tulevastele annetajatele – just tänu teile on meil võimalik edasi Eesti keskkonna jätkusuutlikkuse eest võidelda!

 

Jaga postitust ja levita rohelist sõnumit!