Skip to main content

Annetamistalgud 2021: värske õhu tee

2021-11-01 10:55:28

Juba 30. novembril 2021 toimuvad Eesti kolmandad annetamistalgud, millest võtab sel korral osa ka Eesti Roheline Liikumine!

Vabaühendused ja erinevad organisatsioonid üle Eesti teevad talgute raames erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuvad inimesi üles endale olulist valdkonda toetama.

Kui Sinul on huvi teha annetus Eesti looduskeskkonna heaks, siis ERL kutsub Tartus selle päeva raames huvilisi oma hoovi, et pakkuda annetajatele tassike teed värskes õhus keskkonnakaitsjate seltsis. Tule toeta Eesti üht vanimat keskkonnaorganisatsiooni, tutvu selle eestvedajate, huvikaitse ekspertide ja aktivistidega ning kuula, kuidas on võimalik indiviidi tasandil Eestis keskkonnakaitsesse panustada.

Toetades ERLi, aitad kaasa püüdlustele kohaneda kliimamuutustega meie allesjäänud looduskeskkonda hoides ja taastades.

Näiteks toetad oma panusega:
🚸 Eesti kooliköökide kliimasõbralikumaks muutmist,
🤝 Aktiivsete vabaühenduste kliimavõrgustiku arendamist,
🌱 EL toetusrahade suunamist Eesti looduskeskkonda kaitsvate ettevõtmiste suunas,
☢️ Suurte Eesti keskkonda kahjustavate projektide ärahoidmist nagu seda on fosforiidikaevanduste rajamine, tselluloositehas, tuumajaam või millele iganes meie kasvule orienteeritud majandusest pimestatud eestvedajad tulla võivad.

Aita Eesti Rohelisel Liikumisel viia Eesti looduse taluvuspiiridesse ja tee oma annetus siin.

Või tule osale ERLi avatud hoovi päeval, joo tassike teed värskes õhus ja aseta oma panus annetuskarpi koha peal. Kõigile, kes teevad annetuse ning tulevad Tartus meie hoovi külastama, annab ERL tänutäheks kaasa seemnepalli, millega saab endale armsa koha elurikkust suurendada!

Lisainfot annetamistalgute kohta leiad siit.

Kaanepilt: Freepik/jcomp.

 

Jaga postitust ja levita rohelist sõnumit!