Uudised

Toeta Eesti Rohelist Liikumist!

12:15 27. september 2017

Head ERLi liikmed ja toetajad - kutsume teid üles aitama Eesti Rohelist Liikumist igapäevases olelusvõitluses!

MTÜ Eesti Roheline Liikumine on teadupärast taas vaikselt jalgu alla saamas pärast mõneaastast vaikelu – meil on käimas kolm suurt rahvusvahelist projekti, on asjalikud projektijuhid, pädev juhatus, toredad vabatahtlikud, toimuvad Rohelise Tee Õhtud Tartus ja Tallinnas, avalikud filmivaatamised, töötoad ja isegi suvekool, ilmub igakuine infokiri ja meie Facebooki jälgijate kogukond kasvab iga päevaga.

Siiski on meil suuresti uue Interreg projekti „Avalikud keskkonnasõbralikud üritused“ rahastamistingimuste tõttu tekkinud olukord, kus töö käib täie hooga, pangakontol aga numbrid järjest vähenevad. Interreg projekti eripära on nimelt see, et esimese 6-9 kuu kulutused peab katma oma vahenditest, enne kui rahastaja esimese ülekande teeb.

Seega, kallid ERLi liikmed, just TEIL on võimalus aidata ERLi ka tulevikus elusana hoida!

Ootame pikisilmi liikmemakse ja annetusi, mida kasutame mitte palmi alla puhkama minemiseks, vaid kontorikulude katmiseks, katusorganisatsioonide liikmemaksude tasumiseks, veebihalduseks ja raamatupidamiskuludeks. Kõik see on vajalik, et saaks jätkuda töö uute projektide otsimiseks, avalikkuse harimine olulistel keskkonnateemadel ning uutele väljakutsetele vastu astumine.

Oleme loomulikult alati väga tänulikud ka vaimse toe ja vabatahtliku töö eest, kuid materiaalne toetus oleks praegusel hetkel meile suuresti abiks.

Toetage meid:

0 euroga – tõenäosus meie vaikseks hääbumiseks on suur

5-7 euroga (aastane liikmemaks õpilastele, tudengitele ja pensionäridele) – me ei ole tõenäoliselt sunnitud kontorit lähiajal maha müüma

15 euroga (aastane liikmemaks tavakodanikele) – aitad säilitada status quod

20 euroga – järgmise printeriremondi ajal mõtleme just Sulle!

25+ euroga – tulevik paistab aina helgem!

100 euroga – see katab ühe suvekuu kontorikulud!

500 euroga – püstitame Sulle kontoriseinale autahvli ja kirjutame portreeartikli infokirja

Kui kõik 900 (!) ERLi liiget maksaksid minimaalse liikmemaksu 5 eurot (aastas!), saaksime selle abil muretult korraldada Rohelise Tee Õhtuid veel 2 aastat! Reaalsuses maksavad liikmemakse aga ca 5% ERLi liikmetest. :(

 

Meie pangakontod on avatud ööpäevaringselt:

Swedbank EE322200221011415405

SEB EE941010102051999003

 

Samal ajal kirjutame meie veel mõned aruanded ja projektitaotlused ning loodame, et kohtume juba järgmisel Rohelise Tee Õhtul!

Ja loomulikult suur tänu kõigile neile, kes regulaarselt oma liikmemaksu tasuvad ja/või on meid juba hiljaaegu toetanud!