ALAMVÄLJAKUTSE „Liigume kondimootoril“ Endomondos

 

NB! Endomondo väljakutse on lõppenud!

Endomondo "Liigume kondiaurul!" alamväljakutse kestis 2.-10. märtsini. Kokku osales 112 inimest ja koos läbitud kilometraaž ulatub lausa 4183 km, mis on rohkem, kui Tallinnast Teherani ja kaks korda rohkem, kui Pariisi. Väljakutse võitis ülekaalukalt Kreidy Naudre 309,49 kilomeetriga. Auhinnaks esikoha väärilise pingutuse eest on Eesti Looduse või Sensa aastatellimus ja Biomarketi 20-eurone kinkekaart. II koha saavutas Kristel Sibul 286,02 km-ga ja auhinnaks on Biomarketi 20-eurone kinkekaart. III koha sai Susanna Metsla 194,56 km-ga, Susannale kingime MATKaSPORDi torusalli ja kokkuvolditava topsi.


 

ENDOMONDO VÄLJAKUTSES OSALEMISE REEGLID

Kutsume kõiki Roheväljakutses osalejad võtma osa ka alamväljakutsest “Liigume kondimootoril!”  Endomondo keskkonnas. Osalemine on vabatahtlik, aktiivsematele kondiaurul liikujatele oleme välja pannud ka auhinnad.

Kondimootori väljakutse eesmärgiks on 2.-10. märts läbida võimalikult palju kilomeetreid kondimootoriga, arvesse läheb nii jalutamine, jooksmine, rattasõit, rullitamine, suusatamine jms, kus edasi liikumiseks kasutad oma lihasjõudu. Läbitud kilomeetrid on vaja salvestada Endomondo mobiilirakendusega.

Enim kilomeetreid läbinud osalejaid ootavad auhinnad:  

1. koht – Eesti Looduse või Sensa aastatellimus ja Biomarketi 20-eurone kinkekaart;

2. koht –Biomarketi 20-eurone kinkekaart;

3. koht – Matkaspordi multifunktsionaalne torusall ja kokkuvolditav tops.

Juhised Endmonodo väljakutsega liitumiseks:

  1. Lae oma nutitelefoni Endomondo mobiilirakendus : www.endomondo.com
  2. Loo endale tasuta konto.
  3. Otsi Endomondos üles ja liitu “ Roheväljakutse 2017- Liigume kondimootoril!” nimelise väljakutsega. Väljakutse leiad siit: https://www.endomondo.com/challenges/32043702
  4. Salvesta Endomondoga kõik 2.-10. märts kondimootoril läbitud kilomeetrid. Arvesse läheb: jalutamine, jooksmine, rattaga sõit, jms omal lihasjõul liikumine.

Kuidas Endomondoga oma kilomeetreid salvestada?

Kui oled endale nutitelefonisse tõmmanud Edomondo rakenduse ja väljakutsega liitunud, siis iga kord enne liikuma asumist:

  1. Lülita sisse oma nutitelefoni GPS;
  2. Ava rakendus Endomondo;
  3. Vali tegevus, mida tegema hakkad (nt jooksma, kõndima, rattaga sõitma vt täpsemalt väljakutse alt, mis tegevused lähevad arvesse);
  4. Vali liikumisviis ja vajuta suurele rohelisele “Play” nupule ning vali MINE.

Kui vajad abi, siis kirjuta valjakutseroheline.ee