ROHEVÄLJAKUTSE AUHINNAD

Lubasime Roheväljakutses osalejate vahel välja loosida mitmeid magusaid auhindu. Peaauhinna loosi peatükist leiad 15. märtsil toimunud loosi võitjad. Teemapäevade auhindade peatükist saad uurida, kas oled võitnud mõne auhinna, mille loosisime välja väljakutse jooksul 1.-10. märtsil.

 

PEAAUHINNA LOOS

Roheväljakutse peamise auhinnaloosi võitjad on selgunud!

PEAAUHINDADE võitjad on:

  • Anna-Liisa Kilk, kes saab kolmeks päevaks enda valdusesse Elektriauto Elektritranspordilt;
  • Werko Pihor, kes saab veeta mõnusa nädalavahetuse Palometsa puhkemajas Võrumaal;
  • Jaana Annuk, keda ootab ees kevadine räätsamatk värvikirevas rabas koos sõpradega.

 

Lisaks peaauhindadele loosime välja ka mitmeid teisi auhindu:

  • Biominerata looduslike puhastusvahendite 5-osalise komplekti võitsid Roosi Tilk ja Irene Siitam;
  • JOIK looduskosmeetika komplekti võrra saavad rikamaks Mari Öö Sarv, Eva Saarva, Kadi Kriit ja Berit-Bärbel Rebane;
  • Ajakirja Sensa 6-kuu tellimuse sai loosi tahtel endale Helina-Victoria Kruup;
  • Eesti looduse ajakirja  6-kuu tellimuse võrra rikkamad on Maret Kents, Krista Käremaa ja Berit Cavegn;
  • Ruunipizza pannkoogikohviku poe 10-eurose kinkekaardi saab endale Aare Sinirand;
  • Biomarketi 20-eurose kinkekaardi võitsid Justin Hein ja Aet Ajee. Biomarketi mahetoodete komplekti saab nautida Johanna Lehtmets;
  • MATKaSPORT torusalli ja kokkuvolditava tassi komplekti saavad loosi tahtel endaleEva-Maria Lass, Brita Kaasik ja Angela Kannelmäe.

Auhinnaloosis osalesid kõik, kes on Roheväljakutses kaasa teinud vähemalt 8 päevaülesannet 10st ja meile sellest ka teada andnud.

Aitäh kõigile osalejatele ja kaasaelajatele, me loodame, et saite Roheväljakutsest inspiratsiooni ja häid mõtteid. Võtame võitjatega peatsel meili teel ühendust!

 

TEEMAPÄEVADE AUHINNALOOS

Panime Roheväljakutse osalejate inspireerimiseks ja motiveerimiseks välja mitmesuguseid päevaauhindu ja loosisime need välja erinevatel teemapäevadel 1.-10- märtsil. Vaata järgi, kas õnn naeratas juba ka sinule.

 

  

2. märtsi "Keskkonnasäästliku transpordi" päevaauhinnad MATKaSPORDilt (torusalli ja kokkuvolditava topsi) võitsid loominguliste postituste ja innukusega silma paistnud Terje Saarman, Ingrid Tamla ja Maike Heido. Palju õnne! Terje ja Ingrid täitsid kaks päeva ülesannet ja planeerisid hoolega, et valida keskkonnasõbralikku transporti. Maike aga otsis linna peal taga elektriautot ja osaleb ühtlasi ka Endomondo kondimootori väljakutses.

 

3. märtsi "Säästva tarbimise" päevaauhinna võitis pakendivaba päeva väljakutse vastu võtnud Mari Öö Sarv. Auhinnaks on Eesti Looduse termose, mille pani välja meie hea koostööpartner MTÜ Loodusajakiri.

 

          

4. märtsi „Tervisepäeva“ peaauhinna võitja on Mari Niinemäe, kes võttis vastu väljakutse täita ära kõik kolm päevaülesannet – jooga, meditatsiooni ja pika jalutuskäigu. Auhinnaks innukuse eest on kotitäis JOIK looduskosmeetika tooteid. MATKaSPORT poolt välja pandud torusallid ja kokkuvolditavad topsid võitsid loosi tahtel Helen Rummi, Piret Väinsalu ja Elisabet Kirsi.

 

 

6. märtsi "Lihavaba esmaspäeva" kinkekaardid võitsid Lassie Tankred kes võib planeerima hakata Vegankohvik Inspiratsiooni külastust ja Helen Rae, kes saab proovida Tartu Ruunipizza/Pannkoogikohvik mõnusaid toite.

 

7. märtsi "Rohekoristuspäeval" kirjutasite meile nii mitmeid toredaid postitusi, et nende kõige toredamate väljaselgitamine oli üsna keeruline. Seega valisime välja 15 oma lemmikut ning võtsime sealt loosi. Loosiõnn naeratas seekord Daria Keränenile, kellel poes puhastusvahendit valides nii hästi ei läinud, kuid nüüd saab ta endale BIOMINERATA 6-osalise kinkekomplekti. Teise komplekti saab endale Agnes Mikk ja kolmanda Alar Jürgenson.

 

Endomondo "Liigume kondiaurul!" alamväljakutse kestis 2.-10. märtsini, eesmärgiks oli kondiaurul liikudes koguda võimalikult palju kilomeetreid. Kokku osales 112 inimest ja koos läbitud kilometraaž ulatub lausa 4183 km, mis on rohkem, kui Tallinnast Teherani ja 2 korda rohkem, kui Pariisi. Väljakutse võitis ülekaalukalt Kreidy Naudre 309,49 kilomeetriga. Auhinnaks esikoha väärilise pingutuse eest on Eesti Looduse või Sensa aastatellimus ja Biomarketi 20-eurone kinkekaart. II koha saavutas Kristel Sibul 286,02 km-ga ja auhinnaks on Biomarketi 20-eurone kinkekaart. III koha sai Susanna Metsla 194,56 km-ga, Susannale kingime MATKaSPORDi torusalli ja kokkuvolditava topsi.


Palju õnne kõigile võitjatele, teiega võetakse varsti ühendust!

TOETAJAD