Sündmused

detsember 2018

teisipäev
04.
detsember
Kell 18:00

Rohelise Tee Õhtu "Mikroplastik - salakaval pahalane"

Mikroplastikud on väga väikesed plastiosakesed, mida leidub peaaegu kõikjal. Võimalusi, kuidas mikroplastik keskkonda satub, on üllatavalt palju - hommikusest hambapesust ja kosmeetika kasutamisest kuni autosõidu ning laevade värvimiseni. Me ei pruugi mikroplastikuid silmaga näha, kuid kahjuks on nad suur probleem keskkonnas ja võivad ohustada ka meie tervist. Rohelise Tee õhtul avab teemat merebioloog Lennart Lennuk.

esmaspäev
17.
detsember
Kell 17:00

Rohelise Tee Õhtu. Pankrot pole jõulutunne

Detsembrikuu teisel Rohelise Tee Õhtul keskendume jõulutundele ja -kingitustele.

veebruar 2019

kolmapäev
06.
veebruar
Kell 18:00

Kliimadebatt: Planeedil on juba kiire, aga Eestil?

Ootame Sind erakondade kliimadebatile Energia avastuskeskusesse!

Kliimamuutusega peab lähikümnenditel teiste hulgas rinda pistma ka Eesti. Iga riigi panustest aastani 2030 sõltub väga palju - eelkõige, kui tõsised on kliimamuutuse tagajärjed meile ja meie järeltulijatele. Pole kahtlust, et asjaga on tõepoolest kiire - seda on nentinud nii tippteadlased kui ka paljud maailmaliidrid detsembris Poolas toimunud rahvusvahelistel kliimakõnelustel.

pühapäev
17.
veebruar
Kell 13:00

Aktiivseminar "Mina ka!"

Tegu on apoliitilise seminariga, mille eesmärk on lähenevatele Riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimistele mõeldes julgustada noori demokraatlikes protsessides kaasa rääkima ning tutvustada mänguliselt grupitöö abil erinevaid erakondi ning nende platvorme. Kuna seminaride korraldajaks on keskkonnaorganisatsioon, siis kitsam eesmärk on pöörata noorte tähelepanu eelkõige valimistega seotud keskkondlikele ning sotsiaalsetele teemadele.

teisipäev
19.
veebruar
Kell 18:00

Rohelise Tee Õhtu: Amazonase vihmamets

Rohelise Tee Õhtul tuleb oma elamusi jagama Keily Tammaru, kes elas ühe aastaringi keset vihmametsi, Amazonases.

Ühtegi sündmust ei ole.