Sündmused

Säästva eluviisi töötuba: Teeme ise kehahooldusvahendeid

neljapäev
14.
detsember
Kell 18:00
Asukoht: Lille 10, Tartu,

HETKEL ON KÕIK KOHAD TÄIS JA REGISTREERUMINE LÕPPENUD.

Talvises Eesti kliimas ellu jäämiseks vajavad ka kõige veendunumad kosmeetikatoodete vastased vähemalt huulepalsamit, keskmine ameerika naine omab aga lausa 40 erinevat kehahooldusvahendit. 

Pole saladus, et nii mõnelgi kreemipurki pistetud ainel on hoopis negatiivne mõju meie organismile ja keskkonnale, ning looduslike kehahooldustoodete turg kasvab jõudsalt. Kes väljakutseid ei karda, võib aga valida hoopis tarbijaühiskonnas vastuvoolu ujumise tee ning ise endale suurema osa vajaminevatest kosmeetikatoodetest valmistada. Seekordses säästva eluviisi töötoas räägimegi sellest, kuidas kõik, mis kõlbab süüa, kõlbab ka välispidiseks kehahoolduseks.

Jutu kõrvale segame koos kokku huulepalsami, deodorandi ja kehakoorija!

Osalustasu on 2 eur, mida saab maksta kohapeal sularahas (täpne summa oleks tore). 

Võimalusel võib kaasa võtta oma purgi või anuma, soovitatavalt klaasist ja taaskasutatud. Lisaks ka paksemad sokid või sussid, kuna koolitustoas jätame välisjalanõud ukse taha - üldiselt põrandad külmad ei ole ja kohapeal on samuti olemas mõned sussid.

Töötoas osalemiseks on vajalik eelregistreerimine (https://goo.gl/forms/4GoDbQTboq7fsRbq1) hiljemalt pühapäeva, 10. detsembri õhtuks. 

Lisainfo:
Kai Allikas kairoheline.ee
MTÜ Eesti Roheline Liikumine

Üritust korraldab MTÜ Eesti Roheline Liikumine koostöös Tartu Loodusmaja ja Euroopa Komisjoniga, sisu eest vastutab Eesti Roheline Liikumine.